Lydmor & Bon Homme – duólemez a WhoMadeWho basszista-énekesétől
A táncos indie pop-rockjával szép nemzetközi sikert arató, és már nálunk is visszatérő vendégnek számító – a tavalyi Budapest Essentials fesztiválon az Akváriumban, a múlt hónapban pedig a Dürer Kertben is fellépő – dán WhoMadeWho trió basszusgitáros-énekese, Tomas Høffding szólóban Bon Homme név alatt kezdett elektropop karriert – és most a Lydmor művésznéven dolgozó szintis-dalszerző-énekesnő Jenny Rossanderrel is kiadott egy közös duólemezt.

A több mint egy évtizede aktív WhoMadeWho legutóbbi két albuma, a Brighter (2012) és a Dreams (2014) között Tomas 2013-ban kiadott A Life Less Fancy címmel egy Bon Homme-lemezt is (a jóembernek az már a második albuma volt), és azon két számban már énekelt Jenny is (az Aarhus városából származó művésznő egy évvel korábban jelentette meg saját debütalbumát A Pile of Empty Tapes címmel). Idén tavasszal már közösen szerepeltek a német Terranova együttes lemezén, és most novemberben egy Lydmor & Bon Homme-albumot is kiadtak – a Seven Dreams Of Fire című slágeres elektropop anyag itt a borítókép alatt végig is hallgatható:
a Things We Do For Love és Dream Of Fire című dalok videója:
a Lydmor & Bon Homme páros a német Terranova idén májusban megjelent Restless albumán is szerepel a Skin & Bones című számban:
az A Life Less Fancy című 2013-as Bon Homme-album Lydmorral közös első kislemezdala, a Daybreaker:
a 2013-as Bon Homme-album The Optimist című másik Lydmor-kollaborációja:
Lydmor egyedül, az idén májusban megjelent Y album I Love You és Mrs. Me 2.0 című klipdalaival:
Bon Homme egyedül 2013-ban a Could Be Your Daughter című szerzeményével:
.
mutatóba itt van Tomas egy WhoMadeWho-klippel is a trió tavalyi turnéjáról, a Heads Above című dallal: