Tame Impala: Disciples – újabb ízelítő a közelgő albumról
A tegnapi feldolgozásáradat után (a Mumford & Sons az elektropopcsaj Shura friss 2Shy balladáját, Ryan Adams a Summer Of 69 című Bryan Adams-klasszikust, a 18 éves észak-ír gitáros-énekesnő SOAK pedig a St. Vincent-féle Digital Witnesst adta elő) jöjjön egy friss saját szerzemény is: az ausztrál Tame Impala-frontember Kevin Parker a nyolcperces Let It Happen és a négyperces ‘Cause I’m A Man után ma egy két percnél is rövidebb ízelítőt adott együttese közelgő Currents albumáról.

A 29 éves dalszerző-multiinstrumentalista-producer-énekes pár órája a Reddit oldalán tartott AMA (Ask Me Anything) közönségtalálkozót, ahol rajongói bármit kérdezhettek tőle (az új albumról például kiderült, hogy ez az eddigi legváltozatosabb anyaga, nincs rajta két hasonló szám), de a legfontosabb kérdést végül maga Parker hozta elő: „Várom, hogy valaki megkérdezze, hogy hallhatna-e egy új dalt”. Mikor erre valaki tényleg megkérdezte, a frontember a Disciples című következő Tame Impala-kislemezdallal felelt.
.
FRISSÍTÉS: egy nappal később a japán iTunes oldaláról az is kiderült, hogy a Currents című új Tame Impala-album július 18-án jelenik meg, 51 perces lesz az alábbi 13 számmal!
1. Let It Happen (7:46)
2. Nangs (1:47)
3. The Moment (4:15)
4. Yes I’m Changing (4:30)
5. Eventually (5:19)
6. Gossip (0:55)
7. The Less I Know The Better (3:38)
8. Past Life (3:47)
9. Disciples (1:48)
10. ‘Cause I’m A Man (4:01)
11. Reality in Motion (4:12)
12. Love/Paranoia (3:06)
13. New Person, Same Old Mistakes (6:02)